Aikido dla dzieci nauczane jest w Naszym klubie, w dwóch grupach wiekowych:

  •     Juniorzy od 6 do 10 roku życia
  •     Kadeci od 11 do 15 roku życia

Obydwie grupy dziecięce oprócz samoobrony i ćwiczeń ogólnorozwojowych uczą się w naszym klubie Aikido dobrego zachowania, jak pomagać innym, współpracy z innymi dziećmi. Uczą się także szacunku dla siebie i innych. Pomagają im w tym dwa podstawowe narzędzia.

Kredo Ucznia

Formularz Ucznia

Aikido dla dzieci

W Naszym klubie Aikido za dobre zachowanie dzieci są nagradzane przez sensei-a pucharem i medalami. Nagrody takie Rozdawane są dla najlepszej trójki dzieci co trzy miesiące (w styczniu, w kwietniu, w lipcu, w październiku). Aby zdobyć puchar Aikido trzeba wypełniać i oddawać formularze ucznia, uczęszczać regularnie na zajęcia Aikido oraz najważniejsze, być wzorem dobrego zachowania na macie.

Dodatkowo każde dziecko ma możliwość zdobywania odznak za umiejętności, które po zdanym egzaminie lub spełnieniu wymagań danej odznaki, naszywa ją na ramię kimona.

Aikido dla dzieci to świetna przygoda. Aby zapisać dziecko wystarczy zadzwonić pod nr: 509 285 835 lub napisać pod adres: info@shudokanaikido.pl i umówić się na pierwszą próbną darmową lekcję. 
Zajęcia w klubie Shudokan Aikido są prowadzone w taki sposób, że dziecko może dołączyć w każdej chwili. Zapisy trwają 12 miesięcy w roku.